Конкурс до дня підприємця! #Бізнесселфі - про бізнес одним кадром.

Перше правило конкурсу #бізнесселфі: всім розповідай про конкурс #бізнесселфі!

Що таке #бізнесселфі?

Селфі - це таке фото, на якому фотограф відобразив власне обличчя (найчастіше з витягнутих рук на фронтальну камеру смартфона). Але наш конкурс присвячений Дню Підприємця, просте Селфі нам не підходить: #бізнесселфі, як неважко здогадатися, має бути пов'язане з бізнесом. Це може бути особа-підприємець на тлі бізнесу, бізнес на тлі особи-підприємця, та й взагалі будь-яке фото, пов'язане з персоною підприємця і його бізнесом (прорекламуйте себе та свій бізнес). Ми не хочемо обмежувати вашу фантазію, тому будемо приймати будь-які фото.

У конкурсі беруть участь лише зареєстровані фізичні особи-підприємці, які ведуть діяльність в нашому місті.

І етап – (06.08 –13.08) – прийом заявок;

ІІ етап – (14.08 – 20.08) – відкрите онлайн-голосування на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради та визначення трьох кращих концептуальних ідей бізнесселфі;

ІІІ етап – урочисте привітання переможців.

Фото приймаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або до відділу економіки Новогродівської міської ради за адресою м.Новогродівка, вул. О.Кошового, 46.

Участь у конкурсі є безкоштовною.