Засідання з підготовки стратегічного плану розвитку міста.

24.02.2017 в залі засідань Новогродівської міської ради відбулося обговорення питань підготовки стратегії сталого розвитку міста Новогродівка.

На зустрічі були присутні представники виконкому Новогродівської міської ради, громадських організацій міста та депутати  міської ради.

15624

В процесі обговорення визначені критичні питання та пріоритетні напрямки розвитку міста та громади, розроблено SWOT-аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку громади, а також всі присутні зробили перші спроби в питанні формулювання подальшої роботи зі стратегічного планування.

14524

13424

13824

В подальшому зустрічі будуть проходити із залученням спеціалістів з розробки стратегічного плану, які допоможуть правильно сформулювати ідеї громади і втілити їх реальність, а також всіх зацікавлених представників громадськості, бізнесу, влади, медицини, освіти, тощо.

Про подальші зустрічі буде повідомлено додатково на сайті міської ради.