Платформа сталого розвитку вугільних міст Донецької області в дії

29 липня 2020 року в  онлайн режимі відбулося перше засідання Робочого комітету стратегічного планування міст Платформи. Представлено методологію процесу подальшої роботи та обговорено Дорожню карту роботи над  Стратегією. Визначено організацію наступних кроків.

В рамках роботи Платформи розпочато роботу над стратегією трансформації міст Платформи сталого розвитку вугільних міст Донецької області (Вугледар, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Торецьк).

Робота буде здійснюватися за спільної підтримки трьох міжнародних проєктів: Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України»; Проєкт «Нова енергія – нові можливості для сталого розвитку Донбасу» (Germanwatch,ЛОПЦ«Альтернатива»,ГО«Екодія») і Проєкт  FORBIZ/EU4Business  -Створення кращого бізнес-середовища.

Нагадаємо, що 21 травня, у Покровську представники шахтарських міст Донецької області уклали Меморандум про партнерство і створення Платформи сталого розвитку вугільних міст. Документ підписали керівники місцевої влади та громадських організацій Добропілля, Мирнограду, Новогродівки, Покровська, а також Торгово-промислової палати Донецької області. Пізніше до Платформи приєдналися Селидове та Вугледар.