• Головна
  • Новини
  • Новогродівська міська рада розпочала співпрацю з місією Люксембурзького Червоного Хреста в Україні

Новогродівська міська рада розпочала співпрацю з місією Люксембурзького Червоного Хреста в Україні

28 липня 2020 року  в залі засідань Новогродівської міської ради відбулась перша, ознайомча зустріч  з місією Люксембургського  Червоного Хреста в Україні. 

 У зустрічі взяли участь Владимир Петров  - голова місії Люксембурзького Червоного Хреста в Україні , голова Мирноградського НUВ Ганна Борисова, координатор проекту Люксембургского Червоного Хреста Юлія Терещенко та Ірина Степанова -регіональний спеціаліст з адвокації гуманітарної місії «Проліска», член Громадської ради при Донецькій обласній державній адміністрації, Новогродівський міський голова Людмила Білецька, начальники управлінь та організацій міста, що опікуються медициною та соціальним захистом

Владимир Петров зазначив, що їх місія полягає в тому, щоб не просто роздавати гроші, а  спільно  реалізовувати необхідні громаді проекти.

Під час зустрічі розглянуто можливі шляхи співпраці міської ради з товариством Червоного Хреста в напрямку створення мобільних медичних, психологічних бригад, соціальний патронаж, створення громадських культурних просторів в умовах об’єднаної громади. У подальшому планується реалізація низки спільних проектів гуманітарного нарпямку.