• Головна
  • Новини
  • Привітання міського голови з Днем Конституції України та Днем Молоді .

Привітання міського голови з Днем Конституції України та Днем Молоді .

Дорогі новогродівці!

Щорічно 28 червня в Україні відзначається День Конституції.

Стаття 1 Конституції України декларує, що  Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава, а стаття 3 закріплює, що Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, спонукає до нових зрушень на благо рідної держави!.

 В цьому році День Конституції збігається з відзначенням  ще одного свята - Дня Молоді. І це не випадково, бо саме молодь є тією рушійною силою, поглядом в майбутнє та творцем нового погляду на розвиток та процвітання нашої країни!

  26 червня в Краматорську пройшла урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року», і я пишаюся тим, що молоді новогродівці брали участь в церемонії та отримали гідну перемогу. Вітаю переможницю в номінації «Молодий працівник соціальної сфери року» Шульгу Оксану, яка працює в управлінні соціального захисту нашого міста. Також хочу привітати Мотиля Юрія, нашого активного підприємця, який став лауреатом в номінації «Молодий підприємець року».

Тож бажаю всім містянам  найрадісніших подій у житті! Нехай у вас буде більше приводів для веселощів і радості, реалізувати себе, щоб все виходило і будь-які мрії збувалися якомога частіше!