Боротьба з COVID-19 в м. Новогродівка

25 червня 2020 року  робочою групою для проведення моніторингового обстеження об’єктів торгівлі, житлово-комунального господарства, аптек, закладів освіти  м. Новогродівка щодо додержання обмежувальних заходів та протиепідемічного режиму здійснено відвідування закладів громадського харчування, які розміщені на території м.Новогродівка. Проведено відвідування 4 закладів громадського харчування.

экономика 2

экономика 3

Представником Держпродспоживслужби складені 4 Довідки моніторингового спостереження щодо відповідності вимогам по організації протиепідеміологічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, які визначені постановою Головного державного санітарного лікаря України, а саме:

- проведення температурного  скринінгу усім працюючим з  відображенням в журналі;

- розміщення інформаційних матеріалів щодо профілактики  коронавірусної хвороби COVID-19;

- наявності місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками;

- дотримання принципу соціального дистанціювання між працівниками і відвідувачами при організації обслуговування;

- дотримання допуску відвідувачів та їх перебування у закладах у одягнених засобах індивідуального захисту, що закривають рот і ніс;

- наявність тимчасового маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м;

- забезпечення проведення дезинфекції приміщень, вологого прибирання, тощо.

Робота комісії з моніторингу подовжується.