Батьків навчили особливостям розмови з підлітком на тему статі та статевих стосунків

В Новогродівському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді триває багатомодульна просвітницько-профілактична тренінгова програма для батьків "Сходинки здоров'я". 

 Так 16.02.2017 року в ЦСССДМ за участю  мобільної бригади  Селидівського центру підтримки сім'ї, Спілки Червоного Хреста України і дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відбулося  третє заняття  групового заходу за темою: " Репродуктивне здоров’я". Мета тренінгу: розкрити потенціал батьків у збереженні та зміцненні репродуктивного здоров’я підлітків.

В ході заходу присутні ознайомилися з ефективними стратегіями, принципами та факторами зниження ризику, пов’язаного із сексуальною поведінкою підлітків, підвищили свою батьківську поінформованість та впевненість при обговоренні з дітьми питань, які стосуються статевої системи та репродуктивного здоров’я людини та відпрацювали навички побудови розмови з підлітком на тему статі та статевих стосунків. Під час тренінгу учасники виконували вправи: "Заборонена цукерка", "Розмова про "це", "Визначення понять", дивилися фрагмент фільму "Коли дівчинка дорослішає".

По завершенні заходу  запрошені отримали засоби контрацепції бар'єрного типу та захисту від багатьох патогенів, що передаються статевим шляхом. На тренінг були запрошені одинокі, багатодітні матері, сім'ї ВПО. Всього у заході прийняли участь 11 осіб.