Увага! Тимчасово змінено графік роботи податкових органів

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що з 24.06.2020 органи Державної податкової служби тимчасово змінили графік роботи.

На період дії норми п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами) початок робочого дня - о 08 год. 00 хв., перерва на обід - з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., закінчення робочого дня -            о 17 год. 00 хв., у п'ятницю - о 15 год. 45 хвилин.

Додатково нагадуємо, що в центрах обслуговування, створених при державних податкових інспекціях для зручності платників податків, зосереджено усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, приймання звітності, видача довідок тощо. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб також і на головному вебпорталі  ГУ ДПС у Донецькій області  (вхід за посиланням: dn.tax.gov.ua/).

Також платники можуть скористатися електронними сервісами ДПС:

- електронний кабінет -  cabinet.sfs.gov.ua/;

Звертаємо увагу! Робота Центрів обслуговування на період карантину здійснюється з урахуванням рекомендацій МОЗ України щодо правил безпеки працівників та відвідувачів.

Покровсько-Добропільське управління          ГУ ДПС у Донецькій області