• Головна
  • Новини
  • Робота Новогродівського міського центру зайнятості щодо отримання допомоги по часткову безробіттю на період карантину триває

Робота Новогродівського міського центру зайнятості щодо отримання допомоги по часткову безробіттю на період карантину триває

Адже, підтримка підприємців, збереження робочих місць та розвиток бізнесу – одні з пріоритетних завдань служби зайнятості.

Станом на 23.06.2020 року до центру зайнятості надійшло 120 пакетів від ФОПів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Вони всі розглянуті та направлені до обласного центру зайнятості для прийняття рішення про надання цієї допомоги. Для 119 осіб Донецьким обласним центром зайнятості прийнято позитивне рішення, з них 90 - фізичних осіб-підприємців, які отримують допомогу по частковому безробіттю за себе.

Новогродівський міський центр зайнятості нагадує, що відповідно до Постанови КМУ від 03.06.2020 № 453 «Про внесення змін в Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого КМУ з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, затверджений Постановою КМУ від 22.04.2020 № 306, можливість отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину мають не тільки роботодавці за найманих працівників, але й ФОПи, які є застрахованими особами і працюють без найманих працівників.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-poryadku-na-a453

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами гарячої лінії центру зайнятості:

(06237)3-33-57 або 066-725-41-91