• Новини

Вимоги про сплату недоїмки з ЄСВ надсилатимуться за правилами Податкового кодексу

У Покровсько – Добропільському управлінні ГУ ДПС у Донецькій області інформують,

що з 1 липня 2020 року в ст. 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» станеться ще одна зміна, яка стосується порядку надсилання платникам ЄСВ вимог про сплату недоїмки з цього внеску. Це здійснюватиметься за правилами листування з платниками податків, установленими ст. 42 Податкового кодексу України.

Це означає, зокрема, що платники, які подають звітність в електронному вигляді та пройшли ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, так само отримуватимуть у цьому кабінеті й вимоги про сплату ЄСВ.

Довідково: зазначені зміни внесено Законом України від 16.01.2020 року № 466-IX  «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Покровсько-Добропільське управління     ГУ ДПС у Донецькій області