28.05.2020 у залі засідань Новогродівської міської ради  під головуванням міського голови Білецької Л.М., за участю депутата Новогродівської міської ради,

голови комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою Лукіної О.В., начальника Селидівського району електричних мереж  АТ «ДТЕК «Донецькі електромережі» Домащенка Д.В., головного інженера Селидівського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» Гриша В.А., начальника Новогродівської дільниці Селидівського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»  Ляшенка Е.О., відбулось засідання робочої групи для здійснення контролю за своєчасним виконанням робіт з підготовки об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери м.Новогродівка до роботи в зимових умовах   2020-2021 р.р.

Впродовж засідання розглянуті питання про стан виконання заходів з підготовки підвідомчих об’єктів Селидівського РЕМ і Новогродівської дільниці Селидівського ВУВКГ,  безаварійного забезпечення електричною енергією мешканців м.Новогродівка та обов’язкового оснащення багатоквартирних житлових будинків вузлами комерційного обліку холодної води згідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», коригування технічних завдань проєктно-кошторисної документації робочих проєктів:

-  «Реконструкція врізки від водоводу РПУ через вул.Юності на п.Рубіжне до старої врізки на МПС (1300 м. д. труби 150 мм)» Адреса об’єкту будівництва: Донецька область, м.Новогродівка»;

- «Реконструкція системи водопостачання м.Новогродівка, шляхом встановлення підкачувальної насосної станції зонального водопостачання багатоповерхової забудови по  вул.Піонерська  м.Новогродівка»;

-  «Реконструкція системи водопостачання м.Новогродівка, шляхом встановлення підкачувальної насосної станції зонального водопостачання багатоповерхової забудови по вул.Фестивальна м.Новогродівка».

Під час обговорення проблемних питань у сфері енергетичного господарства міста, Домащенко Д.В. запропонував мешканцям міста з питань перепадів рівня у електричній мережі звертатись на Гарячу лінію контакт-центру АТ «ДТЕК «Донецькі електромережі» за телефонами:  +38 (096) 450 0 473; +38 (099) 450 0 473.

Управління міського господарства    Новогродівської  міської  ради