Прийом громадян 4 листопада

04.11.2019 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.,

в якому взяли участь: заступник начальника-начальник відділу житлової політики та енергозбереження управління міського господарства Новогродівської міської ради, заступник начальника міського управління соціального захисту населення,  керівники ОСББ,  начальник Новогродівської дільниці Селидівського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП  «Компанія «Вода Донбасу»,  головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогродівської міської ради  та начальник відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом до Новогродівського міського голови ,з питанням комунального господарства, звернулися  мешканці будинку 34, що розташований по  вулиці Паркова.

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем роботи та мешкання в Новогродівському міському управлінні  соціального захисту населення. Надійшло звернення щодо незадовільного електропостачання (низька напруга в мережі).