Позачергова сесія Новогродівської міської ради

13 січня 2017 року відбулась позачергова сесія Новогродівської міської ради.

В роботі прийняли участь 20 депутатів. На порядок денний було винесено 4 питання.

«Про підвищення тарифних розрядів» доповіла начальник відділу освіти Кухтіна Р.М., яка повідомила, що з 1 січня 2017 року посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів підвищуватимуться на 2 тарифні розряди. Рішення було прийнято одноголосно .

08820

«Про умови оплати праці в органах місцевого самоуправління» доповіла начальник відділу діловодства, контролю і кадрової роботи Гашимова С.Є.

Результати голосування:  «за» -19. На виконання ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», з метою запобігання конфлікту інтересів, міський голова і секретар ради з даного питання не голосували.

09820

По третьому питанню «Про надання дозволу на безоплатній основі оренди кімнати Будинку дитячої творчості»  доповіла начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради Мантурова О.М. щодо облаштування Безпечного Дитячого Майданчика в рамках реалізації спільного проекту Товариства Червоного Хреста України з Дитячим фондом ООН (Юнісеф). Рішення прийнято одноголосно.

11120

По четвертому питанню «Про створення ритуальної служби та затвердження Порядку надання ритуальних послуг на підвідомчій території Новогродівської міської ради» перший заступник міського голови Булі Л.П. запропонувала на розгляд сесії затвердження штатного розкладу працівників ритуальної служби, Порядку надання ритуальних послуг і ознайомила з калькуляцією, розміром вартості ритуальних послуг.

Результати голосування за рішення :  «за» -18,  «утрималось»-3.

10320

На сесію завітали щедрувальники - учні 10-Б класу Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 імені Т.Г.Шевченка. Вони співали колядки, щедрували, зичили всім присутнім добра, здоров’я. У святковому вертепі були Маланка, коза, герої повісті М.В.Гоголя «Вечора на хуторе близ Диканьки». В кінці виступу, як і годиться господарям, міський голова Білецька Л.М., секретар міської ради Мусейко К.І. та депутати одарили щедрувальників.

12020

Виступ дітей зігрів серця, нагадав про багатство і колорит українських народних традицій з нагоди свята Старого Нового року.