Доленосна подія року на сесії міської ради

30 грудня  2016 року о 10.00  відбулась  позачергова сесія Новогродівської  міської ради VII  скликання.

На сесії були присутні 23 депутата та запрошені члени виконкому міської ради. На початку засідання, міським головою було надано слово для виступу депутату Миколаївської сільської ради Сердюку Сергію Івановичу, який  зазначив, що п’ять хвилин тому завершилась сесія Миколаївської сільської ради на якій  11 депутатами із 16 було ухвалено  рішення «Про схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад з центром в місті  Новогродівка з Миколаївською сільською радою» .

00430

На  розгляд  сесії Новогродівської міської ради було  винесено одне  питання  «Про схвалення проекту рішення Новогродівської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовленого спільною робочою групою разом із планом організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

01330

23 присутніх на сесії депутата Новогродівської міської ради і міський голова  одноголосно ухвалили доленосне для громади рішення «Про схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

01530

Далі   у розділі   Різне  Калашніков  Є.В. старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції, майор поліції   Селидівського   відділення поліції   Покровського   відділу    поліції   Головного  управління національної поліції   в     Донецькій    області   розповів про  підсумки  роботи   в    м.Новогродівка за 11 місяців 2016 року.

020

Міський голова  Білецька Л.М. привітала всіх із Новорічними святами та подякувала за роботу.