«Капітошка» єднає друзів!

Літо - це пора нових вражень,  знайомств, чудового відпочинку на канікулах.

3 метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб кожної дитини з 06.06.2019 року по 18.07.2019 року на базі закладів загальної середньої освіти №10 та №9 функціонував пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Капітошка», в якому відпочило 116 дітей нашого міста. Табір працював за  культурно-розважальним, фізкультурно-оздоровчим, національно-патріотичним, екологічним напрямами.

watermarked FB IMG 1560406873959

Діти з нетерпінням чекали кожен новий день, оскільки для них було передбачено багато цікавих заходів,екскурсій, поїздок.

Щоранку табір розпочинав роботу організаційними лінійками, веселою музичною зарядкою. Вихованці відвідали міський центр зайнятості та здійснили казкову мандрівку у світ професій, брали участь у цікавому профорієнтаційному квесті. Також відвідали кінний завод, де пригощали тварин смаколиками. Гостинно вихованців зустрічали в міський бібліотеці для дітей та дорослих, де діти брали участь у заході до Дня батька «Тато може все, що завгодно!», дивилися мультфільми, співали пісні, декламували вірші, малювали, грали у веселі ігри.

watermarked 20190710 111042

watermarked 20190710 100122

Завжди справжнім задоволенням для вихованців табору є відпочинок на базі «Золоте Руно» (Курахівське водосховище), в с. Дачинське.  Капітошковці купалися, грали у веселі ігри, будували піщані замки, проходили лабіринт і стрибали на батуті, смакувалися цукерками та яблучками, грали в футбол на піщаному пляжі.

Кафе «Казка» та ФОП Чередниченко пригощали вихованців табору морозивом.

Колективи педагогів та обслуговуючого персоналу пришкільного табору «Капітошка» уважно ставилися до кожної дитини, піклувалися про створення комфортних умов перебування та доброзичливої атмосфери відпочинку дітей у таборі. Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії, набрались позитивних емоцій до нового навчального року. 

watermarked 20190710 102640