Особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови

01.04.2019 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови

Білецької Л.М., на якому взяли участь заступник начальника управління міського господарства, керівники ОСББ, начальник Новогродівської дільниці Селидівського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП  «Компанія «Вода Донбасу», головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогродівської міської ради  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».  На особистий та спільний прийом до Новогродівського міського голови звернувся  1 громадянин з питанням соціального засисту.

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем роботи та мешкання в Новогродівському Будинку дитячої творчості. Звернувся 1 громадянин з питанням  працевлаштування.