24.11.2016 у Залі засідань Новогродівської міської ради відбулося засідання за участю представника Донецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

– головного експерта-юрисконсульта І відділу досліджень та розслідувань Таболіна О.С. та представників  Новогродівської міської ради: секретар міської ради — Мусейко К.І., начальник управління міського господарства Усов М.А., спеціалісти управління міського господарства,  начальник та спеціалісти відділу економіки, начальник відділу обліку та звітності, спеціаліст управління УСЗН, спеціаліст відділу з питань надання адміністративних послуг Євтаєва І.О., в. о. начальника відділу держгеокадастру у м. Новогродівці Полякова О.В.

Обговорювали наступні питання:

1. Щодо необхідності розвитку конкуренції на території Новогродівської міської ради.
  2. Щодо необхідності погодження з органами Антимонопольного комітету України рішень органів державної влади, органів адміністративно-господарського управління та контролю, органів місцевого самоврядування щодо демонополізації економіки, розвитку конкуренції та антимонопольного регулювання.
  3. Щодо необхідності додержання суб'єктами господарювання  вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час надання ними житлово-комунальних послуг.