Відбулась нарада щодо співпраці з питання погашення заборгованості по ЄСВ

06 серпня 2018 року в Новогродівській міській раді за участю першого заступника начальника Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Кондакової Наталії Вікторівни відбулась нарада з питання зменшення заборгованості по ЄСВ.

На нараді були присутні міський голова Білецька Л.М., представники головного управління Державної фіскальної служби України у Донецькій області, представники Новогродівського міського відділу Державної виконавчої служби.

watermarked 00506

Під час заходу розглядались питання щодо стягнення заборгованості по ЄСВ згідно виконавчих документів ДФС, щодо проведення звірки територіального органу Державної фіскальної служби та міського відділу Державної виконавчої служби щодо наявності на виконанні всієї суми боргових зобов’язань зі сплати єдиного соціального внеску, оформлення не переданих і термінову передачу всіх документів по сумах боргу, що підлягають стягненню.

Нарада пройшла в дружній атмосфері і як результат присутні підтримали проведення звірки та вжиття дієвих заходів щодо стягнення заборгованості.