ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕЦЬКОЇ Л.М.

06.08.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь заступник начальника управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради" та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».

watermarked SP sZxCXuhQ

watermarked AjbI oV8uQo

watermarked CiRnVdUzEU

На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися 4 громадянина з питаннями соціального захисту та житлової політики.

Цього ж дня Новогродівський міський голова Білецька Л.М. провела виїзний прийом громадян за місцем мешкання в ДНЗ «Берізка». Звернулися 4 громадянина з питаннями щодо надання матеріальної допомоги та порушення правопорядку.

Головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян

та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр»