Форум малих міст Донеччини "Стратегічне планування в громадах: крок за кроком".

20 грудня в м.Новогродівка в Будинку дитячої творчості за ініціативою міської громадської організації «Платформа ініціатив «МУВ» за  підтримки Програми розвитку ООН, Швейцарської Конфедерації та Швеції відбувся Форум малих міст Донеччини "Стратегічне планування в громадах: крок за кроком".

watermarked IMG 1829

На початку Форуму учасників привітала Новогродівський міський голова Білецька Людмила Михайлівна, наголосила про важливість створення Стратегії міста та побажала  всім плідної роботи.

watermarked IMG 1831

В заході взяли участь представники влади та громадськості міст: Новогродівка, Українськ, Курахівка, Краматорськ, Костянтинівка та с.Миколаївки.

Форум був проведений у форматі світового кафе. Основною метою заходу було обговорення варіантів методики створення Стратегії малого міста та визначення послідовності (алгоритму) процесу стратегічного планування.

watermarked IMG 1835

watermarked IMG 1839