22 листопада 2017 року відбулося засідання виконкому міської ради.

На засіданні виконкому міської ради розглянуто наступні питання:

Про проведення громадського огляду з охорони дитинства в м.Новогродівка в 2017 році

Заслухавши інформацію з даного питання виконком міської ради визнав, що в місті налагоджена система надання соціально-правового захисту дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, організація роботи відповідає сучасним вимогам.

watermarked 01022

Про організацію проведення громадських робіт у 2018 році

Враховуючи, що одним із основних напрямків у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасно вирішення задач суспільного розвитку міста є оплачувані громадські роботи, затверджено на 2018 рік види громадських  робіт та перелік підприємств, де фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Про попередній розгляд проекту Програми економічного  і соціального розвитку м.Новогродівка на 2018рік

На засіданні виконкому було попередньо розглянуто проект Програми економічного  і соціального розвитку м.Новогродівка на 2018 рік

З метою створення належних умов для реалізації підприємницької діяльності, підприємцям міста надано дозвіл на розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі в м.Новогродівка та погоджено режим роботи салону краси «Мірель».

Під час засідання вирішено питання соціального захисту дітей та фінансової підтримки малозахищених верств населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийнято рішення про надання матеріальної допомоги  малозабезпеченим інвалідам до Дня інваліда.

Внесено зміни до складу дорадчих органів.