ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ СOVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

Станом на 26.10.2020 лабораторно підтверджено 69 випадків захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 13 осіб було госпіталізовано, 22 одужали. Зареєстровано 7 нових випадків на COVID-19 не зареєстровано. За весь період зареєстровано 1 летальний випадок.

Продовжити

Станом на 23.10.2020 лабораторно підтверджено 62 випадки захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 11 осіб було госпіталізовано, 21 одужали. Нових випадків на COVID-19 не зареєстровано. За весь період зареєстровано 1 летальний випадок.

Продовжити

Місцеві вибори - 2020: Якими будуть бюлетені для голосування? Кого обираємо і як?

Уже на цьому тижні, в неділю 25 жовтня,ми з вам , шановні мешканці Новогродівської міської територіальної громади, будемо обирати місцеву владу різних рівнів, а саме - міського голову, депутатів міської ради та депутатів районної ради.

Продовжити

Станом на 22.10.2020 лабораторно підтверджено 62 випадки захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 11 осіб було госпіталізовано, 21 одужали. Нових випадків на COVID-19 не зареєстровано. За весь період зареєстровано 1 летальний випадок.

Продовжити

Вугільні міста Донецької області: БАЧЕННЯ ПРОЦЕСУ СПРАВЕДЛИВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ШАХТАРСЬКИХ РЕГІОНІВ

У травні 2019 року ми - міські голови семи вугільних мономіст Донецької області, три громадські організації з регіону та Донецька торгово-промислова палата - об’єдналися у Платформу сталого розвитку вугільних міст.

Продовжити

Оперативна інформація про діяльність закладів охорони здоров’я м.Новогродівка по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Станом на 21.10.2020 лабораторно підтверджено 62 випадки захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 11 осіб було госпіталізовано, 20 одужали. Зареєстровано 2 нових випадки на COVID-19. За весь період зареєстровано 1 летальний випадок.