ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 20.01.2021 лабораторно підтверджено 155 випадків захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 58 осіб було госпіталізовано, 100 - одужали.

Продовжити

На засіданні виконкому встановили стипендію жительці м.Новогродівка, якій виповнилось понад 100 років

20 січня 2021 року на черговому засіданні виконавчого комітету Новогродівської міської ради у зв’язку з незакінченим проведенням будівельних робіт з капітального ремонту Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 затвердили режим роботи Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ім. Т.Г.Шевченка на ІІ семестр 2020-2021 навчального року з урахуванням режиму роботи цього закладу.

Продовжити

Проєкти рішень про прийняття майна в комунальну власність винесено на розгляд позачергової сесії

20 січня 2021 року  за участю міського голови Олександра Шевченка відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій, де було розглянуто 14 проєктів рішень міської ради. Всі проекти після обговорення винесено на розгляд п’ятої позачергової сесії Новогродівської міської ради.

Продовжити

Розпочато роботу з формування Стратегії розвитку Новогродівської міської територіальної громади на 2022-2027 роки

У листопаді минулого року Новогродівська міська рада взяла участь у конкурсі від Програми “U-LEAD з Європою” щодо експертної підтримки у розробці Стратегії розвитку громади. Наша громада увійшла до числа переможців конкурсу  і  розпочала роботу з формування Стратегії розвитку Новогродівської міської територіальної громади на 2022-2027 роки.

Продовжити

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 19.01.2021 лабораторно підтверджено 154 випадки захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 58 осіб було госпіталізовано, 100 - одужали.

Продовжити

Увага! Для ознайомлення населення!

У зв’язку з підвищення тарифів на постачання та на послуги з розподілу природного газу, Уряд планує надавати державну підтримку населенню на оплату житлово-комунальних послуг та запровадити державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону. Пропонована ціна – на рівні 6,99 грн. за куб.м.

Продовжити

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 18.01.2021 лабораторно підтверджено 154 випадки захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 58 осіб було госпіталізовано, 100 - одужали.

Продовжити

Ініціативна група затвердила список учасників установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

18 січня 2021 року відбулось засідання ініціативної групи з підготовки до проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради.

Продовжити

Виїзний прийом громадян в с.Михайлівка

Новогродівське міське управління соціального захисту населення інформує!

21 січня 2021 року з 10.00 до 12.00 в за адресою :с.Михайлівка, вул.Шкільна, 62-А буде здійснено виїзний прийом документів від громадян для оформлення довідки внутрішньо переміщеної особи та різних видів соціальних допомог. З додаткових питань звертатись за телефоном: 0660356120