25 травня – Міжнародний день зниклих дітей

Із 2002 року в усьому світі 25 травня з ініціативи Міжнародного центру пошуку зниклих та експлуатованих дітей відзначають Міжнародний день зниклих безвісти дітей. Це дуже трагічна дата, особливо для тих сімей, яким довелося пережити таке горе.

Продовжити

Скайп-зв’язок на тему «Декларування 2020: питання спадщини та іпотечного кредитування»

Нещодавно за участі начальника Мирноградської ДПІ Покровсько-Добропільського  управління ГУ ДПС у Донецькій області Кононіхіної  Наталії відбулося спілкування з платниками податків засобами skype в режимі відео-зв’язку на тему «Декларування 2020: питання спадщини та іпотечного кредитування».

Продовжити

Про зміни в застосуванні РРО – під час скап-зв’язку з платниками податків Олександрівського району

Фахівці Олександрівської ДПІ Покровсько –Добропільського управління Головного управління ДПС у Донецькій області, з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції (COVID-19), продовжують  роз’яснювальну роботу онлайн.

Продовжити

«Гаряча лінія» - безпечний спосіб спілкування з податківцями під час карантину.

У Добропільській ДПІ Покровсько - Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році».

Продовжити

СЕЛИДОВСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО ТЕ, ЩО 22 ТРАВНЯ 2020 РОКУ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЗГІДНО ІЗ ЗАТВЕРДЖЕНИМ ГРАФІКОМ, ПРОДОВЖУЄ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ТРАВНЯ

Для забезпечення своєчасної виплати пенсіонерам області вже спрямовано  3584,9 млн. грн.

Продовжити

ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СВОЮ ТРУДОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЧЕРЕЗ ОНЛАЙН-СЕРВІС «ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА»

ℹ ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА - корисний сервіс на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України дає змогу громадянам зберігати й переглядати відомості про трудову діяльність.

Продовжити

Про святкування Дня вишиванки у КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради»

День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день).