ЗВЕРНЕННЯ до мешканців м. Новогродівка

З метою належного утримання та своєчасного усунення аварійних ситуацій на трасах повітряних ліній електропередачі (далі - ПЛ), а також, лініях живлення вуличного освітлення,  управління міського господарства Новогродівської міської ради вважає за необхідне звернути увагу землевласників, землекористувачів та інших споживачів електричної енергії на необхідність дотримання вимог  Правил  охорони електричних мереж,

Продовжити

СЕЛИДОВСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО ТЕ, ЩО ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄ ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ФІНАНСУВАННЯ СЕРПНЕВИХ ПЕНСІЙ

Для забезпечення своєчасної виплати пенсіонерам області вже спрямовано 1 360,2 млн грн.

Продовжити

Покровчанам - про новації та актуальні питання оподаткування

Про новації, актуальні питання оподаткування та податкову заставу покровчани мали нагоду дізнатись на семінарі, який нещодавно провели фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області.

ВЕРИФІКАЦІЯ ДАНИХ. ПРО ЩО ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД

Селидовським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області  проводиться верифікація особистих даних отримувачів пенсій, які містяться в електронних пенсійних справах. Простіше кажучи, верифікація – це порівняння інформації, отриманої від пенсіонерів та даними усіх можливих інформаційних систем, реєстрів, баз даних.

Продовжити

Для забезпечення своєчасної виплати пенсіонерам області вже спрямовано 1 139,3 млн грн.

Запрошуємо взяти участь

11 серпня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання робочої групи з формування проєкту Прогарми соціального та економічного розвитку Новогродівської ОТГ на 2021 рік.

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

07 серпня 2020 року з 16.00 до 18.00 в Селидовському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області відбудеться «Пряма телефонна лінія" з керівництвом управління з питань пенсійного забезпечення громадян.