Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад

УКРАИНА

НОВОГРОДОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

от    05.06.2015 № 6/50-2

г.Новогродовка

Про надання згоди на добровільне

об’єднання територіальних громад

Відповідно до частини 1 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши ініціативу секретаря Новогродівської міської ради щодо об’єднання територіальних громад, результати

громадських обговорень, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на об’єднання територіальних громад в територіальну громаду з адміністративним центром у м.Новогродівка: м.Новогродівка Новогродівської міської ради; с.Миколаївка, с.Завітне, с.Калинове, с.Птиче, с.Новожелане, с.Орлівка, с.Маринівка Миколаївської сільської ради Красноармійського району; с.Михайлівка, с.Мемрик Михайлівської сільської ради Красноармійського району; с.Галицинівка, с.Карлівка, с.Лісівка, с.Долинівка Галицинівської сільської ради Мар’їнського району; с.Комишівка Селидівської міської ради.
  2. Секретарю Новогродівської міської ради звернутися до сільських голів Миколаївської сільської ради, Михайлівської сільської ради, Галицинівської сільської ради, міського голови Селидівської міської ради з пропозицією про добровільне об’єднання територіальних громад.
  3. Делегувати секретаря Новогродівської міської ради Білецьку Л.М., заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П. до складу спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Секретар міської ради                                                                 Л.М.Білецька