Parse error in downloaded data

Порядок денний засідання виконкому

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

чергового засідання виконавчого комітету Новогродівської міської ради

21.07.2021

Про стан забезпеченості медичними інформаційними системами та автоматизованими робочими місцями для впровадження телемедицини та подальшого проведення модернізації закладу сучасним медичним обладнанням та комп’ютерною технікою.

Доповідає: Мальчина Тетяна В'ячеславівна – директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради».

Контроль за виконанням: Рябцева Алла Вікторівна – заступник міського голови.

Про проведення огляду закладів освіти міста з підготовки до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Доповідає: Борковець Алла Олексіївна - начальник відділу освіти м.Новогродівка

Контроль за виконанням: Рябцева Алла Вікторівна – заступник міського голови.

Керуючий справами виконкому                                         Наталія КИРИЧЕНКО

Питання   відділів

Доповідає: Верлан Ольга Миколаївна – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради

1. Про підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради за перше півріччя 2021 року.

Доповідає: Голобородько Світлана Григорівна - начальник відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр»

1. Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Новогродівської міської ради за перше півріччя 2021 року.

Доповідає: Кондакова Наталія Вікторівна - начальник відділу діловодства, контролю та кадрової роботи

1. Про стан виконавчої дисципліни у виконкомі, управліннях та відділах Новогродівської міської ради за підсумками роботи у першому півріччі 2021 року.
  2. Про зняття з контролю рішень виконкому Новогродівської міської ради.

Доповідає: Гусак Наталія Євгенівна – начальник відділу з організаційних і представницьких питань.

1. Про виконання плану роботи виконавчих органів Новогродівської міської ради за ІІ квартал 2021 року

Доповідає: Гаврилова Аліна Василівна – головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

1. Про затвердження Положення про створення ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на території територіальної громади Новогродівської міської ради.
  2. Про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення територіальної громади Новогродівської міської ради.

Доповідає: Жужман Олег Васильович – начальник управління міського господарства.

1. Про дозвіл на знесення та часткову обрізку зелених насаджень на території територіальної громади Новогродівської міської ради.

Доповідає: Мямліна Марина Сергіївна – начальник управління соціального захисту населення.

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення Новогродівської міської ради, які опинились в складних життєвих обставинах.

Доповідає: Шкуматова Інна Володимирівна – головний спеціаліст служби у справа дітей.

1. Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.
  2. Про визначення місця проживання малолітніх: ****, 03.07.2018 року народження, та ****, 12.04.2021 року народження, разом з матір’ю  Комарь Юлією Володимирівною за адресою: ***
  3. Про затвердження   висновку служби   у справах дітей Новогродівської міської ради  про  підтвердження місця проживання дитини *****, 02.01.2006  року народження,  для її тимчасового виїзду за межі України.
  4. Про надання дозволу громадянці **** на укладання договору про розподіл спадкового майна від імені малолітнього сина ***, 13.03.2014 року народження.
  5. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів неповнолітньому ***, 17.05.2004  року народження.
  6. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів неповнолітньому ****, 15.03.2004  року народження.
  7. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів неповнолітній ***, 14.06.2004 року народження.
  8. Про   надання    дозволу   на здійснення  купівлі-продажу.

Керуючий справами виконкому                                                            Наталія КИРИЧЕНКО