День захисту літніх людей.

15-го червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року ( резолюція №66/127), відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. Ми називаємо цю подію – Днем захисту літніх людей.

Як показує практика, літні люди, ті яким за 60-т, також потребують захисту, і це не дивлячись на той факт, що найчастіше вони, на відміну від дітей, мають багатий досвід, відмінні професійні навички та мудрість, якої ще не дістає підростаючому поколінню. І все ж, за інших, здавалося б рівних умовах, вони піддаються дискримінації за віковою ознакою, не рідко опиняючись за межею бідності, у злиднях і не затребувані суспільством по справедливості і набутої вікової гідності. Почастішали випадки зловживань щодо літніх людей. За даними широкомасштабних досліджень, представлених на 89-му пленарному засіданні Організації Об’єднаних Націй, «частка людей у віці 60 або більше років у всій чисельності населення світу складе до 2050 року понад 20 відсотків». Максимальне і найбільш стрімке зростання числа літніх людей очікується в країнах, що розвиваються.Те, як суспільство ставиться до своїх людей похилого віку, безпосередньо впливає на стабільність і процвітання всього соціуму. Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках, не будемо про це забувати!

watermarked IMG 2889

Сьогодні, 13-го червня,  у територіальному центрі соціального обслуговування  пройшла зустріч літніх людей з  слідчим Новогродівської   станції поліції   Калашніковим Євгенієм Вікторовичем.   Євгеній Вікторович   розповів та  навчив мешканців, як не піддаватися на різні улови  шахраїв, бути більш пильними в повсякденному житті, аби своєю поведінкою не ставати в пригоді шахраям. Також розказав як себе вести якщо ви опинилися с складній ситуації, надав телефони дільничних інспекторів, надав відповіді на всі задані присутніми запитання.                                   

Зустріч з представником поліції була дуже  жива та плідна».  

                                  

Директор

територіального центру                                                                          І.М.Шуруєва