Комісія з питань звільнення окремих категорій громадян від плати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новогродівка Донецької області

02.01.2019 під головуванням заступника міського голови   Зазуляка Є.М. відбулося засідання міської комісії з питань звільнення окремих категорій  громадян від плати за надання   соціальних  послуг  територіальним  центром  соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новогродівка Донецької області.

На порядку денному комісії було заслухано 1 питання , а саме:

- Про розгляд поданнь про звільнення одиноких громадян, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру, від плати за надання соціальних послуг понад обсяги, визначені Державним стандартом догляду вдома, на опалювальний період  з 02.01.19 – по 15.04.19 (доповідала Шуруєва І.М.).

Додається протокол № 1 від 02.01.2019   засідання комісії

Комісія з питань звільнення окремих категорій громадян від плати