Територіальний центр cоціального обслуговування (надання соціальних послуг) Запрошує!

Територіальний центр надає соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам (які досягли 18-річного віку). Однією з цілей - це підтримка соціальної активності непрацездатних громадян усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров’я, соціальної незалежності, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

• Ви пенсіонер у віці 60 і старше?
  • Ви людина з інвалідністью (у віці 18 і старше) ?
  • Ви не можете похвалитися відмінним самопочуттям та високою життєздатністю?
  • Вам не легко дається підняття на 5 поверх?
  • Ви впевнені, що регулярні заняття фізичними вправами покращать ваше самопочуття?
  • Ви хочете розшири коло своїх інтересів та отримати нових друзів?

Якщо хоча б на одне запитання Ви даєте відповідь – ТАК

Тоді вам - до нас !

Ми  надаємо  соціальні послуги з метою

• усунення обмежень життєдіяльності
  • підтримки загального стану здоров’я
  • відновлення втрачених знать, вмінь та навичок

У нас є:

• Велотренажер

watermarked IMG 0104

• Гребний тренаж
  • Бігова доріжка
  • Орбітрек

watermarked IMG 0455

• Шведська стінка
  • Вібромасажер

watermarked IMG 0111

• Гімнастичні палиці
  • Степпер
  • Бодібар

watermarked 20170601 102312

• Еспандер грудний
  • Еспандер кістьовий (кільце, кліщі)
  • watermarked IMG 20170713 134117

Для допуску до занять потрібна довідка - дозвіл від сімейного лікаря (про відсутність  медичних  протипоказань )

Велотренажер – допомагає спалювати калорії, скидати вагу, тренує систему дихання, нормалізує АТ та покращує роботу серця, розвиває та підтягує м’язи ніг.

Бігова доріжка – заняття бігом тренують серцево-судинну та дихальну системи, підвищує тонус ніг, а при регулярних тренуваннях значно покращує загальний стан організму.

Орбітрек – об’єднує в собі різні типи тренажерів: бігову доріжку, степпер,  велотренажер, а також імітує ходу на лижах, тренуються м’язи грудної клітини, спини, ніг, рук, плечового поясу.

Шведська стінка для дорослих – це відмінний тренажер для розвитку сили та гнучкості, на ній можливо робити різні силові вправи (підтягування качати прес, розвивати розтяжку ніг та інше).

Вібромасажер – використовується для похудіння, зняття больових відчуттів спині, поясниці, покращує загальне самопочуття в цілому.

Гімнастичні палиці – для виконання вправ які розвивають гнучкість суглобів, еластичність зв'язок, допомагає фіксувати правильне положення хребта.

Гребний тренажер-входить до групи кардіотренажерів, тренує  м’язи грудної клітини, рук, живота та ніг.

Степпер- входить до групи кардіотренажерів,  тренує м’язи ніг.

Бодібар- укріплює м’язи спини, допоможе вам повернути собі колишню поставу.

Ми чекаємо на Вас!

м. Новогродівка