Parse error in downloaded data

До уваги призовників!

Відповідно до Указу президента України від 23.03.2020 року № 103 «Про внесення змін до Указу Президента від 16 січня 2020 року № 13», на виконання доручення Офісу Президента України від 07.07.2020 № 46-01/364, з метою організованого проведення призову громадян України на строкову військову службу та забезпечення їх конституційних прав на здобуття освіти, громадям з категорії призовників, які закінчують навчальні заклади у червні – липні 2020 року та планують продовжити навчання для отримання наступного ступеня освіти, надати до 1 жовтня 2020 року до Покровсько – Ясинуватського об’єднаного міського комісаріату письмові заяви та відповідні відомості (довідки) закладів освіти для надання відстрочки від призову за частиною п’ятнадцятою статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

За більш детальною інформацією звертатися до Покровсько – Ясинуватського об’єднаного міського комісаріату м. Покровськ, вул. Поштова 16.

Друк E-mail