Parse error in downloaded data

ДІЇ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

Красива і багата земля Україна! Рясніє вона корисними копалинами, лісами, озерами та річками, садами та хлібами.

Але земля нашої країни ще таїть неждану небезпеку. На території області продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів. Знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна практично скрізь: в лісі, на свіжозораному полі, на власному городі, на вулицях міст та  навіть на кладовищах, під час проведення поминальних заходів. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами досить актуальним. Пам’ятайте, що знайдені вибухонебезпечні предмети (або предмети, що схожі на них) повинні бути знешкодженні тільки спеціалістами.

Про знахідку вибухонебезпечного предмету  (потенційно вибухонебезпечного) необхідно терміново повідомити місцеві органи державної влади (відділення поліції за телефоном 102, територіальний підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій за телефоном 101, виконком Новогродівської міської ради за телефоном 0999617191 -  цілодобова інформаційно-диспетчерська служба, відділ з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новогродівської міської ради за телефоном 40-49, 0955545140).

Дії при виявлення вибухонебезпечного предмету для дорослих:

• Зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця. Ні в якому разі не чіпайте підозрілий предмет. Самостійно не намагайтесь приймати будь-які дії по їх огляду, транспортуванню.
  • Організуйте охорону небезпечного місця.
  • Не допускайте сторонніх осіб до небезпечного предмету, доки не прибули спеціалісти.

Дії при виявленні вибухонебезпечного або підозрілого предмету для дітей:

• Не торкайтесь знахідок і не дозволяйте це робити іншим.
  • Негайно сповістіть про знайдені підозрілі предмети дорослих (в школу, міліцію, найближчу установу).
  • Не розводьте багаття поблизу знахідки.
  • Запам’ятайте дорогу до того місця, де була виявлена знахідка і поставте пам’ятну віху.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків.

ВИКОНАННЯ ЦІХ ПОЛОЖЕНЬ ЗБЕРЕЖУВАТЬ ВАМ І ОТОЧУЮЧИМ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ !!!

Відділ  з   мобілізаційної    роботи,    надзвичайних    ситуацій

та цивільного захисту населення Новогродівської міської ради