Шановні підприємці м. Новогродівка! (2)

Новогродівська міська рада повідомляє, що згідно рішення Новогродівської міської ради від 31.08.2018 №7/47-22 «Про затвердження Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Новогродівської міської ради» (далі – Положення), з метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин, ефективного використання земельного фонду територіальної громади м. Новогродівка, приведення ставок орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства, було змінено ставки орендної плати за використання земельних ділянок. З Положенням можна ознайомитись на сайті Новогродівської міської ради у розділі «Структура» - «Відділ економіки».

Звертаємо увагу на необхідності внесення змін до діючих договорів оренди землі, відповідно до Положення. За додатковою інформацією звертайтесь до відділу економіки Новогродівської міської ради за адресою: вул. О.Кошового, буд. 46 або за телефоном 7-41-43.

ДОДАТОК Положення