Чисте небо

0.21°C

Новогродівка

Чисте небо
Вологість: 84%
Вітер: SE від 3.27 M/S
logo062

Звіт про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради за 5 місяців 2017 року

Відділ ведення Державного реєстру виборців забезпечує виконання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” (далі - Закон) на території міста Новогродівка.

Інформація у Державному реєстрі виборців актуалізується постійно. Щомісяця база даних оновлюється на підставі відомостей періодичного поновлення, які відповідно статті 22 Закону надходять від суб’єктів подань.

Дані про виборців, на підставі яких поновлюється Державний реєстр виборців, надаються 6 суб'єктами подання відомостей — це Селидівський міський відділ Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області Новогродівський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області; Новогродівська міська рада; Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новогродівка у Донецькій області; Новогродівський міський суд у Донецькій області; сектор реєстрації місця проживання управління міського господарства Новогродівської міської ради.

Від суб’єктів подання за звітний період було отримано та опрацьовано 60 подань з відомостями про виборців, проставлено 342  висновків. Інформація про суб’єктів надання відомостей періодичного поновлення, форми відомостей та кількість рядків у них в розрізі кожного типу, що надійшла до відділу протягом 5 місяців 2017 року, наведена у додатку 1.

Оновлення бази даних Реєстру з поточного року відбувається відповідно до змін у законодавстві. Так, з метою підвищення ефективності здійснення візуального контролю за повнотою та коректністю відомостей періодичного поновлення Центральна виборча комісія постановою від 09.03.2016 №69 “Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року №6” внесла зміни до форм подань, на підставі яких здійснюється таке поновлення. На виконання цієї постанови до Реєстру внесені необхідні технологічні зміни та розроблено нову версію програмного забезпечення локальної перевірки вхідних форм Check Form 2.1.0.0, яка використовується при конвертації електронних файлів подань для подальшого внесення їх до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”. Відділом проведено відповідну роботу з суб’єктами надання відомостей періодичного поновлення, забезпечено надходження та опрацювання цих відомостей із врахуванням змін.

Протягом звітного періоду відділ ініціював та провів роботу щодо перевірки інформації про виборців, які народились у 1927 році та раніше. За результатами роботи вилучено 4 записів про виборця у зв’язку із смертю, з них 4 виборця були в статусі “діючий”.

Розпочато роботу з опрацювання аналізу розбіжностей у написанні схожих прізвищ виборців, зареєстрованих за однією виборчою адресою.

Відділом проведено аналіз та опрацьовано інформацію про наявність в базі даних Реєстру виборців за адресами, в яких фактично відсутня реєстрація, та інформацію про виборців, які не внесені до Реєстру за адресами, в яких наявна реєстрація місця проживання.

Згідно постанови  ЦВК від 04.02.2016 № 14 сформовано подання від 16.01.2016 № 5 щодо внесення змін до переліку звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі міста Новогродівка.

Відділ ведення постійно співпрацює з іншими відділами ведення Державного реєстру виборців використовуючи уніфіковані засоби інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”. 

Статистичні дані про виборців станом за 5 місяців 2017 року:

 

Січень

2017 року

Лютий

2017 року

Березень

2017 року

Квітень

2017 року

Травень

2017 року

к-сть діючих виборців

11854

11842

11724

11705

11689

вибувших

11

7

7

12

6

померлих

24

16

21

27

23

припинено громадянство

0

0

0

1

0

недієздатних

0

0

0

0

1

НСП

210

210

210

210

210

Вулиць

84

84

84

84

84

Будинків

1788

1788

1788

1788

1788


Зміни у базі даних Реєстру проводяться виключно на підставі письмового наказу керівника відділу. Проведено 88 наказів на включення до Реєстру, внесення змін до персональних даних та виборчих адрес виборців у Реєстрі, усунення кратних включень та знищення записів про виборців.

Працівниками відділу ведення Реєстру постійно здійснюється візуальний та автоматизований контроль повноти і коректності даних Реєстру. Шляхом співставлення записів про виборців та формуванням запитів до суб'єктів подань за звітний період відділом було проведено уточнення персональних даних та виборчих адрес щодо: виборців-жінок, віком від 18 до 35 років та старших, серед яких можливо є кратні включення;
осіб, які містяться в Указах Президента щодо набуття/втрати ними громадянства України; виборців, яким виповнилося 90 років; приведення до відповідності місце народження виборців, народжених за межами сучасної території України.

Щоденно відслідковуються повідомлення АІТС, за результатами розгляду яких готуються запити до відповідних установ.

За 5 місяців 2017 року, сформовано та опрацьовано 7 запитів на 79 виборців щодо уточнення персональних даних, виборчої адреси, громадянства України, підтвердження факту смерті тощо.

З метою перевірки та підвищення професійної підготовки, набуття навиків, необхідних для кваліфікованого ведення Реєстру, працівниками відділу ведення Реєстру успішно пройдені всі обов’язкові контрольні тестування на порталі Служби розпорядника реєстру ЦВК в наступних розділах: Операційна система Microsoft Windows XP; Робота в АІТС ДРВ;
Нормативно-правові акти ДРВ; Закон України «Про Державний реєстр виборців»; Закон про вибори Народних депутатів України 2011р.; OpenOffice.org.

Також, щомісячно Центральна виборча комісія проводить моніторинг роботи відділів ведення Державного реєстру виборців відповідно до «Методики розрахунку оцінки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців» (по 21 показнику). Так за п’ятибальною шкалою стан справ роботи відділу протягом звітного періоду оцінений на відмінно.

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців                                            О.М. Верлан

 

 

 

                                                                                                                      Додаток 1

Інформація про кількість рядків у відомостях щомісячного поновлення

Назва суб’єкта подання

Тип відомості

К-сть рядків у відомостях

Селидівський МВ ГУ ДМС України в Донецькій області

Про осіб, які набули громадянство України та отримали тимчасове посвідчення громадянина України або паспорт громадянина України

0

осіб, громадянство України яких припинено протягом попереднього місяця

0

виборців, які протягом попереднього місяця отримали паспорт громадянина України у зв'язку із зміною прізвища, імені, по батькові

32

виборців, які протягом попереднього місяця отримали паспорт громадянина України у зв'язку із зміною дати або місця народження

0

Новогродівський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління юстиції у Донецькій області

виборців, смерть яких зареєстровано протягом попереднього місяця

111

Сектор реєстрації місця проживання управління міського господарства Новогродівської міської ради.

громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця 2017 року виповниться 18 років

25

виборців, які протягом попереднього місяця зареєстрували своє місце проживання у відповідній адміністративно-територіальнійодиниці

130

виборців, які протягом попереднього місяця зняті з реєстрації за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці

43

Новогродівський міський суд у Донецькій області

виборців, які протягом попереднього місяця були визнані недієздатними

1

осіб, щодо яких протягом попереднього місяця було скасовано рішення про визнання їх недієздатними

0

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка у Донецькій області;

виборців, щодо яких протягом попереднього місяця встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно

0

Центр первинної медико-санітарної допомоги в м.Новогродівка

виборців, щодо яких протягом попереднього місяця встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно

0

Всього рядків

342

 

Друк E-mail