Оновлений «Особистий кабінет виборця»

Виборці нашого міста не дуже поспішають звертатися до нашого відділу, оскільки, як мінімум, на це потрібно витратити час. Крім цього, багато виборців не знайомі з процедурою і можливістю подібних звернень, комусь просто фізично важко дістатися до нашого відділу.

На офіційному сайті ДРВ Перейти на сторінку оновився сервіс «Особистий кабінет виборця» Перейти на сторінку

Завдяки цьому сервісу будь-яка особа, не виходячи з дому, може перевірити дані про себе у реєстрі і вже потім, за необхідності, звертатися до відділу ведення реєстру для виправлення помилок, якщо вони є. Більше того, система дозволяє не тільки перевірити свої дані в реєстрі, але й повідомляє адресу вашої виборчої дільниці.

20953401 1466094640124403 8043935979716030182 n

В «Особистому кабінеті виборця» з'явилась можливість ідентифікації користувача за технологією Mobile-ID (тестовий режим). 
Слід відзначити, що сім-картка є надійним засобом ЕЦП. Накладання підпису на документ відбувається на сім-картці. Особистий ключ ніколи не залишає сім-картку, а відповідний йому посилений сертифікат відкритого ключа може бути виданий будь-яким акредитованим центром сертифікації ключів. 
Сама процедура нескладна. Користувач вводить свій номер телефону. На телефон приходить повідомлення з проханням ввести пін-код авторизації. Після введення пін-коду користувач отримує доступ до ресурсу. 
Все просто і лаконічно. Без сумніву майбутнє саме за такою технологією авторизації та підпису електронних документів.

Хочеться звернути особливу увагу тих виборців, яким сповнилося 18 років. Як показує практика, ця категорія громадян є найчисельнішою щодо невключення до реєстру. Це пояснюється кількома факторами, а найчастіше — зміною місця проживання у зв’язку з навчанням. Проте, мабуть, кожен випускник школи має доступ до мережі інтернет і може самостійно перевірити, чи є він у списках виборців.

Друк