Куточок виборця

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Не зволікайте, не чекайте дня виборів!

Перевірте актуальність інформації про себе в Державному реєстрі виборців вже зараз!

Відділ запрошує Вас для перевірки та уточнення своїх персональних даних.

виборці

Державний реєстр виборців автоматизована інформаційно- телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України «Про Державний реєстр виборців» відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України. З вересня 2007 року в Україні функціонує Державний реєстр виборців, відомості якого періодично (щомісячно) поновлюються і використовуються для складання списків для голосування на виборах всіх видів та рівнів. Тому, якщо у 2007 році чи пізніше до вказаного реєстру були внесені дані з помилкою і ця помилка не була виправлена до сьогодні, то вона так і залишається в реєстрі. І ніхто її не виправить, якщо про неї не надійде повідомлення — особисто подана письмова заява виборця. Уся процедура подання заяви займає до 10 хвилин, та, на жаль, більшість виборців за десять років існування Державного реєстру виборців так і не знайшли часу, щоб виправити виявлені на минулих виборах ними помилки, хоч напередодні кожного голосування висловлюють свої обурення та звинувачення.

Створення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

Тому хотілося б звернутися до всіх громадян, які залишились осторонь від виборчого процесу, або які мають інформацію про неточності у списках виборців, зараз, поки ще є час до чергових виборів,  звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради для перевірки своїх персональних даних в Реєстрі, їх уточнення або виправлення виявлених раніше помилок. Також важливо перевірити встановлення відмітки про постійну нездатність пересуватись самостійно (НСП) своїх родичів та близьких, щоб потім спокійно йти на виборчі дільниці чи голосувати вдома.

Тільки завдяки спільним зусиллям виборців та працівників відділу ведення Державного реєстру виборців можливо зробити Державний реєстр виборців кращим, а списки виборців максимально точними.

Тож запрошуємо мешканців м.Новогродівка завітати

до відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради

за адресою: м.Новогродівка, вул.О.Кошового, 46, 1 поверх, кабінет №1.15, тел.: (062) 3-73-41-04.

Нагадуємо, що при собі обов’язково мати паспорт!

Друк E-mail