Звіти про роботу депутатів

Звіт про роботу у 2019 році депутата Новогродівської міської ради Ольховик Інни Григоріївни

Дата набуття мною депутатських повноважень 1лютого 2019 року. Саме з цього часу я з категорії громадських активістів перейшла в категорію - депутат. З дати набуття повноважень прийняла участь у 9 пленарних засіданнях з 13 проведених (69%).

Окрім роботи на пленарних засіданнях і в постійних депутатських комісіях за 11 місяців 2019 року я:

1. Взяла участь у роботі комісії, яка була створена депутатами Новогродівської міської ради за зверненням депутата міської ради і керівника комунального підприємства «Комунтех» Левченка Г.С. для аналізу роботи КП «Комунтех». Результат роботи комісії викладений у Додатку 1
  2. Приймала участь у розробці положення про «Бюджет участі» і впровадженні його в дію. Цей проект був розроблений Кухлевим Антоном Сергійовичем ще у 2017-2018 р. Положення про Бюджет участі у м. Новогродівка було затверджене Рішенням міської ради №7/42-12 від 25.05.2018 р. Реалізація проекту передбачається протягом 2020-2021 років.
  3. Подала 3 запити щодо отримання публічної інформації, 2 до Новогродівської міської ради (Про заробітну плату міського голови та щодо сплати екологічного податку у місті протягом 2017-2018рр) 1 до Покровської державної податкової інспекції.
  4. Приймала участь у розробці проекту рішення Новогродівської міської ради «Про умови оплати міському голові»
  5. Мною був проведений порівняльний аналіз планових і фактичних витрат по вивезенню твердих побутових відходів. Для цього я звернулась до управління міського господарства. Мені були надані документи на формування тарифів. Результати аналізу можна побачити у додатку 2.
  6. Регулярно інформувала про свою роботу виборців на своїй сторінці у фейсбук. https://www.facebook.com/profile.php?id=100008754584336

У відповідності до наданих мені законом про місцеве самоврядування повноважень, намагаюсь впливати на прийняття рішень в інтересах виборців і територіальної громади міста Новогродівка, не бути депутатом-статистом, який відвідує пленарне засідання для мовчазного натискання кнопки «за» чи «проти», а контролювати і стимулювати виконавчу владу на роботу в інтересах громади.

23 березня 2020р.

Ира