Parse error in downloaded data
logo062

Округа і графік прийому виборців депутатами

Додаток

рішення міської ради

15.12.2020 № 8/2-2

Графік

 прийому виборців, інших громадян депутатами Новогродівської міської ради

№ Округу

ПІБ депутата

Межа закріпленої за депутатом території

Місце прийому, адреса

Дата, час прийому

1

Ємцов

Едуард Миколайович

с.Птиче, с.Комишівка;

Донецька область, Покровський р-н, с.Миколаївка, вул.Центральна, 43

II-1V вівторок

з 13-00 до 15-00

Присяжний

Василь Іванович

 с.Миколаївка, с.Орлівка, с.Маринівка

Донецька область, Покровський р-н, с.Миколаївка, вул.Центральна, 43

І- І І середа

 з 10-00 до 13-00

Терещенко

Ігор Миколайович

 с.Завітне, с.Калинове, с.Новожелане

Донецька область, Покровський р-н, с.Калінове,

сільский клуб

IIІ-1V четвер

з 10-00 до 12-00

Тасиць

Сергій Олександрович

с.Михайлівка

Донецька область, Покровський р-н, с.Михайлівка,

вул Шкільна, 62а

II- середа

з 13-00 до 15-00

1V середа

з 12-00 до 14-00

Бурлай

Роман Вікторович

с.Мемрик, с.Лісівка

Донецька область, Покровський р-н, с.Мемрик,

сільский клуб

II- середа з

 10-00 до 12-00

1V середа

з 10-00 до 12-00

Левенець

Дмитро Васильович

с.Галицинівка, с.Долинівка

Донецька область, Покровський р-н,

с. Галицинівка,

вул. Івана Середи, 1а

II- 1V середа

з 9-00 до 11-00

Колотов

Андрій Миколайович

 с.Карлівка

Донецька область, Покровський р-н, с. Галицинівка,

вул. Івана Середи, 1а

II- 1V середа

з 9-00 до 11-00

2

Безручко

 Наталія Павлівна

вул.Ватутіна,  вул.Виноградна,

вул.Польова  (Димитрова),   вул.Дубініна, , вул.Привокзальна  (Желєзнодорожна) 1, 2, 3, 4, 5-6, вул.Карбишева,  вул.Кольцова,  вул.Космонавтів, вул.Нєкрасова,  вул.Суворова

вул. Юності (Первомайська),

Донецька обл., м.Новогродівка,

ОШ № 8

вул.С.Тюленіна, 20

II-1V вівторок

з 8-00 до 11-00,

Косенко

 Альберт Вікторович

 вул.Перемоги,  вул.Р.Люксембург,  вул.Степова, вул.С.Тюленіна,  вул.Толбухіна,  вул.Франко,

вул.Дачна (Фрунзе),  вул.Шахтна,

вул.8 сентября

Донецька обл., м.Новогродівка,

ОШ № 8

вул.С.Тюленіна, 20

І-ІІІ четвер

 з 14-00 до 15-00

Мусейко

Костянтин Іванович

вул.А.Матросова,  вул.Восточна,  вул.Гродівська, вул.Желєзнодорожна, вул.Западна,   вул.Зелена,

провулок Затишний, вул.Толстого,   вул.Шкільна, 

вул.Весела,   вул. Квіткова

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

І-ІІІ вівторок

 з 10-00 до 12-00

Константинов

Олексій Олексійович

вул.Ковпака,    вул.Тиха, вул.Каштанова, вул.Райдужна, вул.Сєченова, вул.Патріотична, вул.Паркова , 5-7, 15, 19, 21-24, вул.Лєрмонтова,  вул.О.Кошового  6-22, 24, 26,   вул.Островського

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

І-ІІІ середа

 з 8-00 до 10-00

Пашинський

Ігор Станіславович

вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна: 36, 38, 40, 42, 52, 54.;

вул.Молодіжна: 34–36, 38–62; вул.Фестивальна

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

II-1V середа

з 10-00 до 11-00,

Золотарська

Інна Володимирівна

вул.Донецька: 3, 5, 7–9, 11, 13; вул.Мічуріна:41,43-51,53,55; вул.Паркова: 29–49, 51–67; вул.Риночна: 140;

вул.Театральна: 28–30;

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

I-1V четвер

з 14-00 до 16-00,

3

Джигірей

Світлана Сергіївна

вул.Мічуріна: 2, 4, 6–8, 14, 16, 18, 35, 37, 39;

вул.Паркова: 50;

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

І-ІІІ середа

з 10-00 до 11-00

Бєлік

Сергій Олександрович

вул.Молодіжна: 15, 17–32, 37; вул.Шевченка: 29, 31–35; вул.Риночна: 141–147; вул.Театральна: 20–24;

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

І-ІІІ середа

 з 10-00 до 11-00

Онанко

Дмитро Сергійович

вул.Донецька: 4, 6, 15; вул.Тургенєва: 21–23, 25, 27, 29–31; вул.Центральна: 21, 25;

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

II-1V вівторок

з 12-00 до 13-00

Балінов

Олександр Олександрович

 вул.Гагаріна

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

І-ІІІ четвер

 з 14-00 до 15-00

Сапотницька

Валентина Володимирівна

вул.Донецька: 10, 12, 14;

вул.Мічуріна: 22–32;

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

ІІ-ІІІ п’ятниця

 з 15-00 до 16-00

Ольховик

Інна Григоріївна

 вул.Тургенєва: 24, 26, 28;

вул.Центральна: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

ІІ-субота

з 10-00 до 12-00

4

Куцміда

Альона Василівна

вул.Вишнева, вул.Вуглезбірна, вул.Кобзаря, вул.Корольова, вул.Надії: 2–31; вул.О.Кошового: 23, 25, 28–44;

вул.Паркова: 14, 16–18, 20, 26;  вул.Чехова

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

I-1V п’ятниця

з 14-00 до 15-00

Ляшенко

Едуард Олексійович

вул.Правди, вул.Риночна: 63, 67–73, 75, 77–79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 99–139; вул.Садова, вул.Центральна: 1–3, 5, 7, 9, 11–13, 15, 17; вул.Шевченка: 4–25, 30, 36–40; пров.Сонячний

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.Паркова,15

І-ІІІ середа

з 10-00 до 12-00

Орлата

Ірина Адольфівна

вул.Аварійна, вул.Больнична: 3, 5, 7–33; вул.Б.Хмельницького, вул.Водоп’янова: 4–23, 25, 27; вул.Воронова, вул.Гастелло, вул.З.Космодем’янської, вул.Кутузова,

вул.Лісна: 3–17, 19, 23–43; вул.Маяковського, вул.Мира, вул.Надії: 34–81; вул.Покровська, вул.Пушкіна

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

I-ІІІ п’ятниця

з 15-00 до 16-00

Левченко

Григорій Степанович

вул.Риночна: 1–62, 64–66, 74, 76, 80, 82, 84–86, 88, 90, 92, 94–96; вул.Труда, вул.Ушакова, вул.Центральна: 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18–20, 22, 26, 28, 30; вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.10-річчя Незалежності України: 9; пров.Шахтарський

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

І-ІІІ четвер

з 15-00 до 16-00

Лисак

Володимир Васильович

ул.Больнична: 4, 6; вул.Водоп’янова: 24, 26, 28–47;

вул.Лісна: 18, 20; вул.Мічуріна: 3, 5, 11–13, 15, 17

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

II-1V четвер

з 12-00 до 13-00

Новрузов

Руслан Шаріфович

вул.Молодіжна: 1–14, 16; вул.Тургенєва: 2–18;

вул.Центральна: 32, 34, 36, 38, 40–46; в

ул.10-річчя Незалежності України: 2–8, 10–12

Донецька обл., м.Новогродівка,

вул.О.Кошевого, 46 (міська рада)

I-1V п’ятниця

з 15-00 до 16-00