Дайджест новин з питань енергоефективності та змін клімату за травень 2019 року

До вашої уваги добірка найцікавіших і найактуальніших новин в Україні та світі, історій успіху українських міст за травень і анонс подій на червень.

До уваги міст-членів АЕМУ та підписантів Угоди мерів!

  • Нагадуємо Вам що АЕМУ, як Структура підтримки Угоди мерів в Україні, допоможе Вам спланувати, організувати та успішно провести Дні Енергії у Вашому місті. Для кращої комунікації просимо Вас заповнити анкету, в якій вказати дати проведення Днів Сталої Енергії 2019 у Вашому місті та зазначити відповідальну контактну особу.

Законодавство України. 

  • Мінрегіон надав роз'яснення щодо реформи ЖКГ.
  • З 1 травня 2019 року починає повноцінно діяти Закон «Про житлово-комунальні послуги», згідно якого споживачі до 1 травня 2020 року мають підписати нові договори з виконавцями комунальних послуг.

Протягом травня і початку червня відбулися громадські обговорення проекту Програми часткового відшкодування вартості заходів з енергоефективності «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» Фонду енергоефективності, в яких брали активну участь і представники міст-членів АЕМУ.

Основні новини в Україні та світі.

Новини АЕМУ.

Новини від міст-членів АЕМУ.

  • У Луцьку ще одна котельня перейшла на альтернативне паливо. Під час реконструкції котельні встановлено твердопаливний котел потужністю 5 МВт, що працює на деревній трісці.
  • У Долині точно знають для того, щоб місто стало енергонезалежним і кліматично нейтральним – необхідно виростити покоління свідомих молодих людей. Про те, як їм це вдається - читайте у новині.

Анонси подій на червень-липень.

4 липня АЕМУ за участі керівництва Мінрегіону та ключових програм технічної допомоги проведе відкритий круглий стіл з питань міського теплопостачання та Загальні Збори Асоціації . Міста-члени АЕМУ та підписанти Угоди Мерів незабаром отримають запрошення до участі. Забронюйте ці дати в календарі!