22 травня Міжнародний день біологічного різноманіття

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний День біорізноманіття –  це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біоти, яка є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації.

Продовжити

В м.Новогродівка провели дослідження стану атмосферного повітря

З метою проведення аналізу стану атмосферного повітря в м.Новогродівка лабораторією КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» м.Краматорськ 30.05.2019 проведено дослідження впливу джерел забруднення на стан атмосферного повітря.

Продовжити

Збережемо первоцвіти!

Весна…  Зелене царство природи поступово прокидається. На прогрітих сонцем галявинах цвітуть дивовижні рослини – первоцвіти, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще нема листя, і кожен теплий сонячний промінчик доходить до самої землі.

Продовжити

В м.Новогродівка провели дослідження стану атмосферного повітря

Фахівці департаменту екології і природних ресурсів Донецької облдержадміністрації спільно з лабораторією спостережень за забрудненнями атмосферного повітря м.Краматорськ провели дослідження впливу джерел забруднення на стан атмосферного повітря, що діють, сучасною пересувною екологічною лабораторією.

Продовжити

Всесвітній день водно-болотних угідь

Щорічно 2 лютого людство відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь. Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (відома під назвою «Рамсарська конвенція» за назвою міста заснування – Рамсар, що в Ірані) розпочала свій відлік 2 лютого 1971 року. У 2018 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст».

Продовжити