Чисто

0°C

Новогродівка

Чисто

Вологість: 66%

Вітер: 7 km/h

logo062

Науково-популярний фільм «Донеччина заповідна – насіння життя!»

«Донеччина заповідна – насіння життя!» — це вже другий відзнятий телекомпанією «Орбіта» повнометражний документальний фільм на глобальну природничу тематику. Картина зовсім по-іншому відкриває для глядачів Донецький край, радикально змінює уявлення про його дивовижну природну спадщину, флору та фауну.

Продовжити

22 травня Міжнародний день біологічного різноманіття

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний День біорізноманіття –  це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біоти, яка є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації.

Продовжити

В м.Новогродівка провели дослідження стану атмосферного повітря

З метою проведення аналізу стану атмосферного повітря в м.Новогродівка лабораторією КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» м.Краматорськ 30.05.2019 проведено дослідження впливу джерел забруднення на стан атмосферного повітря.

Продовжити

Збережемо первоцвіти!

Весна…  Зелене царство природи поступово прокидається. На прогрітих сонцем галявинах цвітуть дивовижні рослини – первоцвіти, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще нема листя, і кожен теплий сонячний промінчик доходить до самої землі.

Продовжити

В м.Новогродівка провели дослідження стану атмосферного повітря

Фахівці департаменту екології і природних ресурсів Донецької облдержадміністрації спільно з лабораторією спостережень за забрудненнями атмосферного повітря м.Краматорськ провели дослідження впливу джерел забруднення на стан атмосферного повітря, що діють, сучасною пересувною екологічною лабораторією.

Продовжити

Всесвітній день водно-болотних угідь

Щорічно 2 лютого людство відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь. Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (відома під назвою «Рамсарська конвенція» за назвою міста заснування – Рамсар, що в Ірані) розпочала свій відлік 2 лютого 1971 року. У 2018 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст».

Продовжити