Перелік документів, що знаходяться у володінні виконкому міської ради, які містять публічну інформацію

Розпорядження міського голови

16 листопада 2017 року169-р

видів публічної інформації, яка знаходиться у

володінні  Новогродівської міської ради

1. Статут територіальної громади міста.
  2. Структура апарату міської ради.
  3. Положення структурних підрозділів  міської ради.
  4. Посадові інструкції працівників апарату міської ради.
  1. Рішення міської ради, за винятком інформації з обмеженим доступом, яка в них міститься.
  2. Рішення виконкому міської ради, за винятком інформації з обмеженим доступом, яка в них міститься.
  3. Розпорядження міського голови з основної діяльності, за винятком інформації з обмеженим доступом, яка в них міститься.
  4. Регламент міської ради.
  5. Регламент виконкому міської ради.
  6. Місцеві програми та інформація про їх виконання.
  7. Плани роботи міської ради.
  8. Плани роботи виконавчих органів міської ради (річний, на квартал, місяць, тиждень).
  9. Плани роботи відділів виконкому міської ради.
  10. Списки депутатів міської ради.
  11. Закріплення депутатів міської ради за виборчими округами, розташованими на території міської ради.
  12. Перелік постійних комісій міської ради та їх склад.
  13. Положення про постійні комісії міської ради.
  14. Графік прийому громадян депутатами міської ради.
  15. Склад виконавчого комітету Новогродівської міської ради.
  16. Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом міської ради.
  17. Графік проведення виїзних прийомів громадян керівництвом міської ради.
  18. Графік проведення «Прямих ліній» телефонного зв`язку з населенням керівництвом міської ради.
  19. Порядок проведення у виконкомі міської ради «Дня контролю» результатів розгляду звернень громадян.
  20. Порядок про організацію роботи «Телефону довіри» в виконкому міської ради.
  21. Графік особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції виконавчих органів міської ради.
  22. Порядок розгляду звернень осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції виконавчих органів міської ради.
  23. Інформаційно-аналітичні довідки щодо підсумків роботи із зверненнями громадян.
  24. Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконкомі міської ради.
  25. Перелік документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконкомі міської ради.
  26. Перелік вакансій у виконкомі міської ради.
  27. Кадровий резерв.
  28. Матеріали щорічної оцінки, атестації.
  29. Перелік посадових осіб, яким надаються повноваження на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
  30. Персональний склад Громадської ради при виконавчому комітеті Новогродівської міської ради.
  31. Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Новогродівської міської ради.
  32. Регламент Громадської ради при виконавчому комітеті Новогродівської міської ради.
  33. Списки голів органів самоорганізації населення у м. Новогродівка.
  34. Положення про громадські слухання.
  35. Списки почесних громадян міста Новогродівка.
  36. Положення про помічника – депутата міської ради.
  37. Положення про почесну відзнаку міської ради – нагрудний знак «За заслуги перед містом» І, ІІ ступенів.
  38. Інструкція з діловодства в виконкомі міської ради.
  39. Список фондів архівного відділу міської ради.
  40. Порядок доступу до приміщення і на територію архівного відділу міської ради.
  41. Порядок користування документами Національного архівного фонду України, що належать територіальній громаді м.Новогродівка.
  42. Перелік документів для одержання архівних довідок, копій, витягів.
  43. Інструкція про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію, в виконкомі Новогродівської міської ради.
  44. Структура виконкому Новогродівської міської ради.
  45. Порядок передачі дарунків, одержаних як подарунки територіальній громаді м. Новогродівка.
  46. Склад та положення про дорадчі органи міської ради та виконкому міської ради.
  47. Протоколи засідань дорадчих органів міської ради та виконкому міської ради.
  48. Плани роботи дорадчих органів міської ради та виконкому міської ради.
  49. Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію, оскарження рішень, дій чи бездіяльності у виконкомі Новогродівської міської ради.
  50. Фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію до виконкому міської ради.
  51. Перелік адміністративних послуг, що надаються виконавчими органами міської ради.
  52. Зразки оформлення документів за адміністративними послугами, що надаються.
  53. Інформація про зареєстровані релігійні громади.
  54. Положення про функціонування офіційного веб-сайту Новогродівської  міської ради.
  55. Листування.

Перший заступник

міського голови                                                                                       Л.П.Булі

Перелік видів публічної інформації,  яка знаходяться у володінні Новогродівської міської ради підготовлено  відповідальною особою за забезпечення доступу до публічної інформації у виконкомі Новогродівської міської ради