Parse error in downloaded data

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА (2)

Датська Рада у справах Біженців (DRC) запрошує переселенців та осіб, що постраждали від конфлікту отримати безкоштовну юридичну консультацію!                 В середу, 26 квітня 2017 року, з 11:00 до 12:00 за адресою: м. Новогродівка, вул. Олега Кошевого, буд. 46 (будинок міської ради) юристом Датської Ради у справах Біженців проводитиметься прийом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту.

Під час зустрічі надаватимуться юридичні консультації з наступних питань:

- питання свободи пересування (перетин лінії зіткнення, перетин кордону дитини у супроводі одного з батьків, тощо) ;
- житлові, земельні та інші майнові питання (оренда житла, оформлення субсидій, тощо);
- питання соціального забезпечення (поновлення та призначення пенсії, соц. виплат та допомог, тощо) ;
- оформлення та відновлення документів (паспорт, довідка ВПО, трудова книжка, диплом, тощо) ;
- питання сімейного права, прав дитини (розлучення, аліменти, опіка, тощо);
- трудові питання (звільнення з неконтрольованої території, порядок реєстрації ФОП, тощо).

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО

У разі виникнення питань стосовно участі у зустрічі, просимо звертатися за телефонами: