Перевірки фактичного місця проживання соціальними інспекторами Новогрогродівського міського управління соціального захисту населення ВПО

Дата публикації .

     Новий порядок призначення та відновлення соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб був введений в дію постановою Кабінету Міністрів України №365 від 8 червня.

 Цей порядок передбачає перевірку фактичного місця та умов проживання ВПО, за результатами якої приймається рішення про те, чи можна призначити або відновити їм соціальні виплати. В першу чергу варто усвідомити, що такі перевірки стосуються всіх переселенців, які є одержувачами пенсії, довічної державної стипендії та всіх видів соціальної допомоги. Незважаючи на, здавалося б, стандартний механізм проведення перевірок, у різних регіонах вони проходять по-різному. Згідно з постановою, перевірки мають здійснюватися протягом 15 днів з дня отримання управлінням соціального захисту заяви про призначення виплат. Протягом цього терміну інспектор зобов'язаний прийти у місце проживання переселенця і скласти акт обстеження його матеріально-побутових умов.

       Станом на 20.03.2017 кількість складених актів соціальними інспекторами Новогродівського міського управління соціального захисту населення становить 3330.

CYMERA 20170317 104401

Друк