Parse error in downloaded data
logo062

Перевірки фактичного місця проживання соціальними інспекторами Новогрогродівського міського управління соціального захисту населення ВПО

     Новий порядок призначення та відновлення соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб був введений в дію постановою Кабінету Міністрів України №365 від 8 червня.

 Цей порядок передбачає перевірку фактичного місця та умов проживання ВПО, за результатами якої приймається рішення про те, чи можна призначити або відновити їм соціальні виплати. В першу чергу варто усвідомити, що такі перевірки стосуються всіх переселенців, які є одержувачами пенсії, довічної державної стипендії та всіх видів соціальної допомоги. Незважаючи на, здавалося б, стандартний механізм проведення перевірок, у різних регіонах вони проходять по-різному. Згідно з постановою, перевірки мають здійснюватися протягом 15 днів з дня отримання управлінням соціального захисту заяви про призначення виплат. Протягом цього терміну інспектор зобов'язаний прийти у місце проживання переселенця і скласти акт обстеження його матеріально-побутових умов.

       Станом на 20.03.2017 кількість складених актів соціальними інспекторами Новогродівського міського управління соціального захисту населення становить 3330.

CYMERA 20170317 104401

Друк