Хмарно

-6.49°C

Новогродівка

Хмарно
Вологість: 89%
Вітер: SW від 2.13 M/S
logo062

Удосконалення процедури надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплатужитлово-комунальних послуг (2)

Зокрема, Постанова КМУ від 31 травня 2017 р. № 370«Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 і від 22 вересня 2016 р. № 646», передбачає посилення адресності надання зазначеної допомоги.

Продовжити

Друк

Внесено зміни до порядку надання житлових субсидій: що нового (2)

Кабінетом Міністрів України 18 серпня 2017 року прийнято постанову №609, якою внесено зміни до порядку надання житлових субсидій, що набрали чинності з 19.08.2017 (з дня опублікування), зокрема:

Продовжити

Друк

Конкурс грантів «Програма підтримки громад сірої зони» (2)

Громадська організація Гуманітарна місія "Проліска"   Face 2оголошує прийом проектних пропозицій на Конкурс малих грантів, які проводяться при фінансової підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні Face 2

Продовжити

Друк

Як отримати довідку внутрішньо переміщеної особи- 3 основних кроки

  1. Звернутися з письмовою заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання.

Заяву ВПО подають і підписують особисто. Діти, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, недієздатні особи або з обмеженою дієздатністю – через законного представника. Якщо в дитини такого представника немає, заяву від її імені подають органи опіки та піклування за місцем перебування таких дітей.

Продовжити

Друк

Увага!!! Важливо знати: для ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ! (2)

Згідно Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509  у день подання заяви про взяття на облік  безоплатновидається довідка  про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб за формою, яка роздруковується на аркуші формату А4, підписується посадовою особою уповноваженого органу та скріплюється печаткою такого органу.

Продовжити

Друк

Призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

Для первинного призначення допомоги або постановки на облік з іншого міста (району), якщо допомога не здійснювалася через уповноважений банк, уповноважений представник сім’ї звертається до установи уповноваженого банку (ОЩАДБАНК)  для відкриття в установленому порядку поточного рахунка та надає:

Продовжити

Друк

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА (2)

Датська Рада у справах Біженців (DRC) запрошує переселенців та осіб, що постраждали від конфлікту отримати безкоштовну юридичну консультацію!                 В середу, 26 квітня 2017 року, з 11:00 до 12:00 за адресою: м. Новогродівка, вул. Олега Кошевого, буд. 46 (будинок міської ради) юристом Датської Ради у справах Біженців проводитиметься прийом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту.

Продовжити

Друк

Перевірка фактичного проживання: права й обов’язки переселенців

Перевірка місця проживання внутрішньо переміщеної особи – це візит працівника управління соціального захисту до житлового приміщення, де проживає ВПО, з метою перевірки достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.

Продовжити

Друк

Перевірки фактичного місця проживання соціальними інспекторами Новогрогродівського міського управління соціального захисту населення ВПО

     Новий порядок призначення та відновлення соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб був введений в дію постановою Кабінету Міністрів України №365 від 8 червня.

Продовжити

Друк

  • 1
  • 2