Хмарно

7.4°C

Хмарно
Вітер: ESE від 4.6 M/S

Позачергове засідання Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

12 квітня 2019 року відбулося позачергове засідання Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради.

На порядку денному стояло лише одне питання: Про розташування кабінету сімейного лікаря та аптечного пункту в с.Рубіжне м.Новогродівка.

На засідання були запрошені :

Білецька Л.М.-Новогродівський міський голова;

Мусейко К.І. – секретар міської ради;

Шевченко О.М.,Ляшенко Е.О.,Балінов О.О. – депутати міської ради.

watermarked гр 12.04 0003

Під час засідання присутніх ознайомили з проблемою , яка виникла в роботі аптечного пункту та кабінету сімейного лікаря в с.Рубіжне. Зачитали вимоги Красноармійської місцевої прокуратури щодо закриття вищезазначених установ. До уваги присутніх представлено лист-звернення мешканців селища та підписи, що були зібрані на підтримку існування медичних установ.

Депутати міської ради запропонували Громадській раді об’єднати свої зусилля у проведенні подальшої роботи щодо позитивного вирішення цього питання.