Друкувати


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01.06.2021 №87-р
 
Про проведення тижня боротьби зі зловживанням наркотиками "Молоде покоління обирає життя» в територіальній громаді Новогродівської міської ради

З метою підвищення ефективної реалізації державної політики у сфері запобігання поширенню наркоманії, активізації інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики зловживання наркотиками та у зв'язку з Міжнародним днем боротьби з наркоманією зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним оборотом, на виконання плану роботи міської Координаційної ради боротьби з наркоманією на 2021 рік, керуючись Законам України від 15.02.1998 № 63 (зі змінами  від 08.09.2011 № 3712-VI) "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними",  керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

1. Затвердити заходи та провести в територіальній громаді  Новогродівської міської ради тиждень боротьби зі зловживанням наркотиками "Молоде покоління обирає життя"  з 14.06.2021 по  30.06.2021 (додаються).

2. КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» (Братишко), головному спеціалісту відділу освіти м. Новогродівка (Інякіна), міському відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради (Савула), службі у справах дітей Новогродівської міської  ради (Маценко) забезпечити проведення заходів і інформувати ЦСС про стан виконання заходів  в термін    до 12. 07.2021 року.
3. Координацію дій щодо виконання даного розпорядження покласти на директора ЦСС Тетяну НОСОВСЬКУ, контроль - на заступника міського голови Аллу РЯБЦЕВУ.  

 Міський голова                                                                                               Олександр ШЕВЧЕНКО