Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 08.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


08.06.2021
 
Про внесення змін до Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території Новогродівської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2023 роки.

Розглянувши клопотання начальника Головного Управління ДСНС України у Донецькій області 13 Державного пожежно-рятувального загону № 13/05/1416 від 01.06.2021, у зв’язку із коливанням цін, раціональним та ефективним використанням бюджетних коштів та перерозподілом залишків коштів від проведених закупівель направлених на підтримку достатнього рівня безпеки населення і захисту територій Новогродівської територіальної громади від загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення ефективності функціонування сил цивільного захисту в громаді, просить на сесії депутатського корпусу розглянути питання щодо затвердження програми «забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території Новогродівської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2023 рік» (у новій редакції) згідно додатків, що додаються. Відповідно до Кодексу цивільного захисту України № 5403-VI від 02.10.2012, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму забезпечення мінімального достатнього рівня безпеки населення і території Новогродівської міської територіальної громади від 2021-2023 роки (у новій редакції) згідно додатків, що додаються.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (Константінов).

Новогродівський міський голова                                   Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 4

додаток 5