Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 07.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


07.06.2021
 
«Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Новогродівської міської територіальної громади»

Відповідно до вимог Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Визначити об’єкт оподаткування, податковий період, інші обов’язкові елементи та правові засади справляння єдиного податку згідно зі статтями 291-300 Податкового кодексу України.
  2. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців:

1)   які належать до першої групи платників єдиного податку (додаток 1);

2)   які належать до другої групи платників єдиного податку (додаток 2).

  1. Начальнику відділу економіки (Шевченко):
  • забезпечити оприлюднення даного рішення в установленому законодавством порядку;
  • надіслати копію рішення ГУ ДПС у Донецькій області для здійснення контролю за своєчасністю та повнотою надходжень встановлених податків та зборів до бюджету Новогродівської міської територіальної громади.
  1. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

5.   Вважати такими, що втрачають чиннiсть з 01.01.2022 року рiшення Новогродівської міської ради «Про встановлення місцевих податків на території м. Новогродівка» від 04.07.2018 №7/45-7 (зі змінами) в частині встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців (додаток 3).

  1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови (Зябрев) та постійну комісію з  питань бюджету, фінансів і цін, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування  (Бєлік).

Міський голова                                                                      Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток