Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/11-33 від 31.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

31.05.2021 №8/11-33
 
Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Чечелюку М.М., розташованої на території Новогродівської міської ради, в межах населеного пункту, за адресою: Донецька обл., Покровський район, с. Михайлівка, вул. Шкільна, 91

Розглянувши заяву № 935 від 22.03.2021 року громадянина Чечелюка Миколи Миколайовича,  щодо укладання договору оренди землі, відповідно до статті 122, Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розділу ХІІ Податкового кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада          

ВИРІШИЛА:

  1. Передати громадянину Чечелюку Миколі Миколайовичу   (ІПН ХХХ) в оренду, терміном на 5 (п’ять) років, земельну ділянку загальною площею 0,1076  га, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 1422783200:01:000:ХХХХ,  за адресою:  Донецька обл., Покровський район, с. Михайлівка вул. Шкільна, 91 із земель житлової та громадської забудови  комунальної власності Новогродівської міської ради.
  2. Встановити розмір орендної плати за користування земельною ділянкою в розмірі 620 грн. 12 коп. ( шістсот двадцять грн. 12 коп.) щомісяця, що             складає  5 % від нормативної грошової оцінки.
  3. Громадянину Чечелюку Миколі Миколайовичу в місячний термін укласти договір оренди землі з Новогродівською міською радою та здійснити його державну реєстрацію відповідно до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв’язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський голова                                                                  Олександр ШЕВЧЕНКО