Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/11-31 від 31.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

31.05.2021 №8/11-31
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Буряк Олені Миколаївні на території територіальної громади Новогродівської міської ради в межах населеного пункту за адресою: Донецька обл. Покровський район, с. Михайлівка, вул. Степова ( біля будинку 44)

Розглянувши заяву №1423 від 28.04.2021  громадянки Буряк Олени Миколаївни  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність відповідно до статей 12, 22, 23, 116, 118, 121 та п. 12 перехідних положень Земельного кодексу України,    керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл громадянці Буряк Олені Миколаївні на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, орієнтовною площею 0,2500 га за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади Новогродівської міської ради, розташованої за адресою: Донецька область, Покровський район, с. Михайлівка, вул. Степова (біля будинку 44).
  2. Громадянці Буряк Олені Миколаївні замовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) та подати її на затвердження Новогродівської міської ради у встановленому законом порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою(Тасиць).

Міський  голова                                                                                          Олександр ШЕВЧЕНКО