Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/11-10 від 31.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

31.05.2021 №8/11-10
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 30.04.2021 №8/10-16 «Про затвердження структури комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка»

З  метою  підвищення  рівня і якості надання послуг комунальним підприємством «Комунтех» м.Новогродівка у сфері благоустрою на території Новогродівської міської ради, згідно із Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про поводження з твердими побутовими відходами», керуючись статтями  17, 26,  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до структури комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка, затвердженої рішенням міської ради від 30.04.2021 №8/10-16   «Про затвердження структури комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка», а саме:

            Ввести з 01.06.2021 до структури підприємства заступника директора у кількості   1 штатна одиниця, бухгалтера-економіста у кількості 1 штатна одиниця, майстра у кількості    1 штатна одиниця, слюсаря аварійно-відновлювальних робіт у кількості 1 штатна одиниця, водії транспортно-прибиральної машини у кількості 3 штатні одиниці, підсобних робітників  у кількості 2 штатні одиниці та викласти  структуру в новій редакції відповідно  додатку  (додається).

  1. Виконуючому обов`язки директора комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка Левченку Г.С. внести зміни до штатного розкладу комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка згідно затвердженої структури та скоригувати фонд оплати праці підприємства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на  постійну комісію Новогродівської міської ради з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський голова                                                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток