Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 03.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


03.06.2021
 
Про дозвіл на знесення та часткову обрізку зелених насаджень на території територіальної громади Новогродівської міської ради

З метою забезпечення сприятливих умов  життєдіяльності людини, розглянувши звернення громадян, відповідно до статті 28 Закону  України  «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045   «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 «Про затвердження правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України»,  керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл на знесення та часткову обрізку зелених насаджень на території територіальної громади Новогродівської міської ради за адресами, згідно з актами №№22, 23, 24, 25,26,27, 28, 29 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (додаток).
  2. Заявникам за власний рахунок проводити роботи  з видалення та часткової обрізки  зелених насаджень на  території територіальної громади Новогродівської міської ради  та використовувати деревину  для власних потреб.
  3. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради  (Жужман).

Міський голова                                                               Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток